0

Місця для фотосесій у Львові

Львів – чудове мальовниче місто, що приваблює туристів з усієї України. Тут можна знайти безліч красивих та по-справжньому неймовірних місць для проведення фотосесії. Я, як фотограф з досвідом, переконаний в тому, що вдалі локації для фотографії – це одне з явищ успішної та якісної фотосесії. Саме тому хочу порадити своїм клієнтам найкращі місця у Львові для проведення професійної зйомки.

Якщо ви хочете фотосесію в приміщенні, то у Львові можна знайти велику кількість архітектурних будівель, ресторанів, квартир та готелів. Адже Львів багатий не тільки своїми краєвидами та красою вулиць – тут можна знайти багато споруд достойних уваги. І так, ось коротенький список який я підготував.

1. Парки і сади.

 • Парк Високий замок
 • Стрийський парк
 • Шевченківський гай, Лиса гора,
 • Ботанічний сад Львівського національно університету та дендрологічний парк у с. Страдч
 • 2. Готелі.

 • “Kavalier” Boutique Hotel.Тут можна замовити зйомку як в самому готелі, так і на терасі.
 • Panorama Lviv Hotel
 • Panorama Lviv Hotel – готель з номерами сучасного дизайну. Незвичайний інтер’єр з хорошим освітленням для проведення зйомки можна знайти в готелі Saint Feder Hotel.
 • Ресторан "Тераса"
 • Оперний театр
 • Оперний театр – ще одне місце варте уваги. Ну і звісно ж, спеціальні фотостудії.

  Якщо ви любитель фотографуватися поза межами приміщення, можу порекомендувати вам наступні місця у Львові:

  3. Старовинні замки

  Вони досі користуються популярністю серед туристів і фотографів. Підгорецький, Золочівський, Олеський, та Старосільський замки чудово підходять для весільних фото.

  4. Водоспади, річки та озера

  особливо з заходом сонця, можуть створити атмосферу сімейних та затишних світлин. Крім того, можу порекомендувати собори неймовірної архітектури, деякі проспекти та дворики міста. Якщо з вищесказаного вам нічого не підходить, місця для проведення фотосесії клієнти можуть обирати самостійно.

  1

  Виїзна декоративна церемонія

  Виїзна декоративна церемонія Якщо ви хочете зробити Ваше весілля більш романтичною, чуттєвою, душевною подією, тоді замість офіційної реєстрації шлюбу в органах РАГС виберіть красиву і зворушливу виїзну церемонію розпису. Це гарантований спосіб зробити Ваше одруження неповторним, не схожим на будь-яке інше. Віддавши перевагу виїзній церемонії, Ви підкреслите свою індивідуальність. Все, починаючи від місця проведення, мови ведучого реєстратора і закінчуючи кольором стрічки на стільцях для гостей, буде саме таким, як хочете Ви! При цьому цей великий день запам'ятається на все життя. Основними побажаннями при розробці концепції та стилю зйомки були максимальна природність, натуральність, легкість, ніжні кольори. Нам хотілося гармонійно виглядати на тлі навколишньої природи. Стиль зйомки багато в чому залежить від декору і флористики.В усьому цьому ми покладалися на декораторів, на їх бездоганний смак і стиль. Один з найбільших плюсів - це час! Відсутність обмеження по часу проведення торжества, а також сам вибір часу для найголовнішого моменту. Адже тепер вибираєте саме Ви, а не співробітник РАЦСу оголошує можливий час.

  2

  Зйомка у Тустані

  Зйомка, натхненна прекрасною природою Українських Карпат. Ці кадри подарують вам забуте відчуття легкості з природою. Мінімум антуражу тільки гори, і два серця. День пройшов легко і як на одному диханні. Моя головний порада: робіть саме те, що хочете ви, а не те, що вам нав'язують інші. Збережіть ваші дорогі моменти в найкрасивіших куточках країни. Довіряйте професіоналам і незабудьте про зручне взуття!

  3

  Подаруй щастя

  Подарунковий сертифікат це оригінальний незвичайний і ексклюзивний подарунок, який підійде для дорогої вам людини, коханої чи рідні. Оформлений у дизайнерському стилі як справжній і, дійсно, незабутній подарунок, запам'ятається надовго. Даруйте близьким приємні емоції і незабутні враження. Головне це емоції, які ми відчуваємо при отриманні подарунка. Здивуйте своїх рідних - купіть подарунковий сертифікат на фотосесію